Daňová a účetní kancelář
Bc. Kláry Truhlářové

O mně

První zkušenosti pro práci v oblasti administrativy jsem získala jako operátorka výpočetního střediska společnosti Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. Znalosti jsem následně uplatnila a dále rozšířila jako správce daně na finančním úřadě.
Podnikat jsem začala v roce 1997 na základě živnostenského oprávnění jako externí účetní s cílem poskytovat firmám komplexní ekonomické poradenství a účetnické práce ve spojení s daňovou problematikou při dodržení aktuálních zákonů.
Od roku 2003 jsem členem komory certifikovaných účetních, neboť jsem úspěšně splnila podmínky certifikace účetních jako účetní asistent s číslem osvědčení 3839. V roce 2010 jsem složila kvalifikační zkoušky na daňového poradce. Do seznamu daňových poradců jsem zapsána pod evidenčním číslem 4427.
V současné době vedu daňovou a účetní kancelář. Ve spolupráci se třemi zaměstnanci zpracováváme kompletní účetnictví, daňovou evidenci, mzdové účetnictví a personální agendu přibližně 50-ti firmám. Jedná se nejen o drobné živnostníky, ale také o malé a střední podniky napříč širokým spektrem sfér ekonomiky. Jedná se například o výrobu, obchod, stavebnictví, dopravu, komunikace, zdravotnictví, vzdělávání, služby informační, finanční, pojišťovací, právní.